Militária

Tételek száma: 23

Osztrák-Magyar Monarchia ~1884-1916. Vaskorona-rend kitüntetéshez tartozó mellszalag.
31039.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1884-1916. "Vaskorona-rend" kitüntetéshez tartozó mellszalag.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not its own ribbon C:XF NMK 249.
31040.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not its own ribbon C:XF NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration without ribbon C:XF,VF NMK 269.
31041.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration without ribbon C:XF,VF NMK 269.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen T:2  Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF  NMK 418.
31042.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Leventeverseny ezüstözött Br díjérem mellszalagon (40mm) T:2
31043.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Leventeverseny" ezüstözött Br díjérem mellszalagon (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1930-1940. Hadirokkant Br gomblyuk jelvény (28x22mm) T:2 Hungary ~1930-1940. Invalid Br button badge (28x22mm) C:XF
31044.

~1930-1940. "Hadirokkant" Br gomblyuk jelvény (28x22mm) T:2 Hungary ~1930-1940. "Invalid" Br button badge (28x22mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1935. Levente lövész jelvény, Br jelvény (48mm) T:2 hátoldalán sérült a rögzítő
31045.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11
1935. 4. VDD (Vegyesdandár) / Pisztoly III. díj Br sportérem szalag nélkül (41mm) T:2
31046.

1935. "4. VDD (Vegyesdandár) / Pisztoly III. díj" Br sportérem szalag nélkül (41mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem Br miniatűr gomblyukjelvény, hátoldalán Boczán Károly gyártói jelzéssel (15mm) T:2
31047.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br miniatűr gomblyukjelvény, hátoldalán "Boczán Károly" gyártói jelzéssel (15mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20
1939. A MAGYAR ÉRDEMREND, A POLGÁRI SZEMÉLYEK RÉSZÉRE KIFEJEZETT KORMÁNYZÓI TELJES ELISMERÉS, ILLETVE KATONAI SZEMÉLYEK RÉSZÉRE... a Horthy-korszak civil és katonai kitüntetéseinek alapszabályai, benne a kitüntetések leírásaival
31048.

1939. "A MAGYAR ÉRDEMREND, A POLGÁRI SZEMÉLYEK RÉSZÉRE KIFEJEZETT KORMÁNYZÓI 'TELJES ELISMERÉS', ILLETVE KATONAI SZEMÉLYEK RÉSZÉRE..." a Horthy-korszak civil és katonai kitüntetéseinek alapszabályai, benne a kitüntetések leírásaival

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
36
1939. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 kopott aranyozás Hungary 1939. Hungarian Bronze Merit Medal gilt Br decoration with ribbon C:XF worn gilding NMK 392.
31049.

1939. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 kopott aranyozás Hungary 1939. "Hungarian Bronze Merit Medal" gilt Br decoration with ribbon C:XF worn gilding NMK 392.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2-,3 fülnyom
31050.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2-,3 fülnyom

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft