Metszetek

Tételek száma: 35

11000.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
cca 1704 id. Gabriel Bodenehr (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, a komáromi erőd látképe, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, Bodenehr Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken című munkájából (Augsburg, 1710 k.), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×23 cm /  cca 1704 Gabriel Bodenehr the Elder (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, copper etching on paper, from Bodenehrs Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken (Augsburg, cca 1710), 15×23 cm
11001.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
4 db vegyes témájú acélmetszet (Der Grossvater, Die Spieler, Aus der Schule, Die Nascherin)
11002.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1850-1900 106 db különféle külföldi acélmetszet, kevés nyomat, különböző témákban (vallás, tájképek, életképek, stb.)
11003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mária Anna Carolina királyné portréja, rézmetszet, papír, 27×19,5 cm
11004.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1853 Jacques-Charles Dupont de lEure (1767-1855) francia jogász, politikus nagyméretű kőnyomatos portréja. Maurin litográfiája / 1853 Jacques-Charles Dupont de lEure French lawyer and statesmans large lithographic image. page size: 30x37 cm
11005.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1860 Kossuth Lajos. Litográfia, metszette: Kurowski August Prinzhofer után, megjelenés :Paris_GOUPIL, VIBERT &C.ie., éditeurs, 29×23 cm, szélén kis szakadás
11006.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11007.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11008.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
cca 1900 Rókavadászat, színes litográfia, Francis Calcraft Turner Bachelors Hall: Fox Hunting című festménye alapján, üvegezett fa keretben, 36×28 cm
11009.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
cca 1860 Doby Jenő (1834-1907): Semmelweis Ignác (1818-1865) orvos, az anyák megmentője portréjs, rézmetszet, a sarkán töréssel, körbevágott, 25x18 cm
11010.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11011.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft