Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante, X+560 p.+24 t.Második kiadás. Kiadói aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kopottas gerinccel, egyébként jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor