Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 162

16649.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Malonay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 127 p. Számos illusztrációval. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.
16650.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Körmendi András: Kernstok Károly: Ars Hungarica 16. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 30+2 p.+32 t. Kiadói festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerinc felső részén apró sérüléssel. Egyetlen kiadás!
16651.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999, Enciklopédia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16652.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Japán, részben erotikus illusztrációkat tartalmazó könyv. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16653.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Japán erotikus illusztrációkat tartalmazó könyv plakáttal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16654.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Dali. Die Ausstellung. Katalog zur Ausstellung. 2007. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16655.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Macskássy Izolda: Karácsonyi Album. Bp., 1998, Paginarum. Kiadói aranyozott, zsinórfűzött egészbársony-kötés, jó állapotban. Számozott (500/163.) példányban.
16656.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. V. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat.  Budapest, 1906, Singer és Wolfner, 432 p.+VIII (műmellékletek) t. Kiadói egészvászon kötés, a gerincen sérülés, javítás nyomaival.   Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával.   Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16657.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16658.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Frans Masereel: A város. 100 fametszet. Bp., 1961, Magyar Helikon, 14+2 p.+100 t.+ 2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
16659.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hegyi Loránd: Korniss Dezső. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
16660.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft