https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1893. Emlékül a Nagy Császári Hadgyakorlatról Kőszeg 1893 / Ferenc József császár, II. Vilmos császár, Albert király Al emlékérem, füllel, szalag nélkül (29mm) T:2,2- Austro-Hungarian Empire 1893. In memory of the Great Imperial Military Manoeuvres Kőszeg 1893 / Emperor Franz Joseph, Emperor Wilhelm II, King Albert Al commemorative medallion with ear, without ribbon (29mm) C:XF,VF
31193.

1893. "Emlékül a Nagy Császári Hadgyakorlatról Kőszeg 1893 / Ferenc József császár, II. Vilmos császár, Albert király" Al emlékérem, füllel, szalag nélkül (29mm) T:2,2- Austro-Hungarian Empire 1893. "In memory of the Great Imperial Military Manoeuvres Kőszeg 1893 / Emperor Franz Joseph, Emperor Wilhelm II, King Albert" Al commemorative medallion with ear, without ribbon (29mm) C:XF,VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
16
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalaggal T:1-  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:AU NMK 249.
31194.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU NMK 249.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
4
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József Br sapkajelvény R. MARSCHALL 1915 gyártói jelzéssel (32x40mm) + 1916. 21. Hadtest tombak sapkajelvény. ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2) (30x30mm) T:2 patina, szennyeződés
31195.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (32x40mm) + 1916. "21. Hadtest" tombak sapkajelvény. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2)" (30x30mm) T:2 patina, szennyeződés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nélkül, peremen W&A 1918 gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration without ribbon, W&A 1918 makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328
31196.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalag nélkül, peremen "W&A 1918" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration without ribbon, "W&A 1918" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
4
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:2 fülnyom, ph.
31197.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:2 fülnyom, ph.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Osztrák-Magyar Monarchia DN Az osztrák császári címert ábrázoló zománcozott patrióta gomblyukjelvény (21x28mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy ND Enamelled patriotic buttonhole pin depicting the Austrian coat of arms (21x28mm) C:AU,XF
31198.

Osztrák-Magyar Monarchia DN Az osztrák császári címert ábrázoló zománcozott patrióta gomblyukjelvény (21x28mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy ND Enamelled patriotic buttonhole pin depicting the Austrian coat of arms (21x28mm) C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
5
Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. Két év a harcmezőn 1914-1916 Zn sapkajelvény, K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT gyártói jelzéssel (27x30,5mm) + ~1915. A Nemzeti Áldozatkészség Szobra zománcozott Br jelvény, hátlapon HIVATALOS KIADVÁNY felirattal, vízszintes tűvel (47x25mm) + 1916. A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS hadifém emlékmedál (30mm) + 1917. Csak Előre! - 81. Tábori tarack ezred tombak sapkajelvény. Szign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. 4. Karácsony a fronton 1917 Zn jelvény, hátoldalon Winter & Adler - Bécs gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2,2- patina Austro-Hungarian Monarchy 5pcs of various badged, including 1914-1916. Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916) Zn cap badge, with K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT makers mark (27x30mm) + ~1915. Statue of the National Generosity enamelled Br badge with horizontal pin, on the back HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue) (47x25mm) + 1916. Memory of the World War 1914-16 / VIRIBUS UNITIS tombac commemorative medal (30mm) + 1917. CSAK ELŐRE! - K.U.K. FELDHAUBITZ REGIMENT No. 81. tombac cap badge. Sign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. 4. Weihnachten im Felde 1917 Zn badge, with Winter & Adler - Wien makers mark on reverse (30x43mm) C:XF,VF patina
31199.

Osztrák-Magyar Monarchia 5db-os vegyes jelvény tétel, benne 1914-1916. "Két év a harcmezőn 1914-1916" Zn sapkajelvény, "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" gyártói jelzéssel (27x30,5mm) + ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, vízszintes tűvel (47x25mm) + 1916. "A Világháború Emlékére 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" hadifém emlékmedál (30mm) + 1917. "Csak Előre! - 81. Tábori tarack ezred" tombak sapkajelvény. Szign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. "4. Karácsony a fronton 1917" Zn jelvény, hátoldalon "Winter & Adler - Bécs" gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2,2- patina Austro-Hungarian Monarchy 5pcs of various badged, including 1914-1916. "Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916)" Zn cap badge, with "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" maker's mark (27x30mm) + ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge with horizontal pin, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x25mm) + 1916. "Memory of the World War 1914-16 / VIRIBUS UNITIS" tombac commemorative medal (30mm) + 1917. "CSAK ELŐRE! - K.U.K. FELDHAUBITZ REGIMENT No. 81." tombac cap badge. Sign.: BRÜDER SCHNEIDER WIEN (28x47mm) + 1917. "4. Weihnachten im Felde 1917" Zn badge, with "Winter & Adler - Wien" makers mark on reverse (30x43mm) C:XF,VF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1922. Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, peremén BRONZ jelzés, eredeti dísztokban T:1-,2 aranyozás kopott a koronán Hungary 1922. Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon gold plated Br decoration with ribbon, with BRONZE mark on edge, in original case C:AU,XF gold plating worn on crown NMK 415.
31200.

1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, peremén "BRONZ" jelzés, eredeti dísztokban T:1-,2 aranyozás kopott a koronán Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon" gold plated Br decoration with ribbon, with "BRONZE" mark on edge, in original case C:AU,XF gold plating worn on crown NMK 415.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
10
~1930. Országos Frontharcos Szövetség Bajtársi Szolgálatért Br kitüntető jelvény, hátoldalán BERÁN BPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel (50x39mm) T:1-,2
31201.

~1930. "Országos Frontharcos Szövetség Bajtársi Szolgálatért" Br kitüntető jelvény, hátoldalán "BERÁN BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (50x39mm) T:1-,2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
9
~1960-1970. Hadsereg Bajnok aranyozott, zománcozott jelvény T:2
31202.

~1960-1970. "Hadsereg Bajnok" aranyozott, zománcozott jelvény T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1998. Magyar Műszaki Kontingens - SFOR 1997-1998 / Hungarian Engineer Contingent - Okucani ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:1 (eredetileg PP)
31203.

1998. "Magyar Műszaki Kontingens - SFOR 1997-1998 / Hungarian Engineer Contingent - Okucani" ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:1 (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1884. Vaskorona Rend I. osztálya aranyozott és zománcozott gyűjtői másolat (~1960-as évek), vállszalaggal és rajta rozettával (78x45mm) T:2 Austria 1884. Order of the Iron Crown 1st Class gold plated and enamelled collectors replica (~1960s) with sash ribbon and rosette (78x45mm) C:XF
31204.

Ausztria 1884. "Vaskorona Rend I. osztálya" aranyozott és zománcozott gyűjtői másolat (~1960-as évek), vállszalaggal és rajta rozettával (78x45mm) T:2 Austria 1884. "Order of the Iron Crown 1st Class" gold plated and enamelled collector's replica (~1960s) with sash ribbon and rosette (78x45mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
EUR
,
441,18
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz