Várady Sándor (1920-2000): Nagy Imre, Magyarország mártír minisztereln... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/336/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Varady-Sandor-1920-2000-Nagy-Imre-Magyarorszag-martir-miniszterelnoke-porcelan-kisplaszt~II1886173
1886173
11237
336
Leírás: Várady Sándor (1920-2000): Nagy Imre, Magyarország mártír miniszterelnöke, porcelán kisplasztika, jelzett, kis kopásokkal, 13×11×4,5 cm
: vörös_iván