Neogrády jelzéssel: Balaton part. Akvarell, papír, üvegezett sérült ke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/336/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Neogrady-jelzessel-Balaton-part-Akvarell-papir-uvegezett-serult-keretben-17C39724-cm~II1885159
1885159
10186
336
Leírás: Neogrády jelzéssel: Balaton part. Akvarell, papír, üvegezett sérült keretben, 17×24 cm
: vörös_iván