Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 72

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. Magyar Millenium / Budapest Operaház Br emlékérem (49mm) T:2
30353.

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "Magyar Millenium / Budapest Operaház" Br emlékérem (49mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. 100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:2 kis patina
30354.

B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:2 kis patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő kétoldalas Br emlékérem (36mm) T:2 apró ph.
30355.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas Br emlékérem (36mm) T:2 apró ph.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1937. Országos Testnevelési Tanács / Dr. Wéber Lajos 1937. XII. 21. jelzett, ezüstözött Br plakett eredeti tokban (60mm) T:2
30356.

Berán Lajos (1882-1943) 1937. "Országos Testnevelési Tanács / Dr. Wéber Lajos 1937. XII. 21." jelzett, ezüstözött Br plakett eredeti tokban (60mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,5g/0.835/15mm) T:1- fo.  Adamo HB4a
30357.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,5g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bognár György (1944-) 1985. Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Eger, vitézeknek ékes oskolája - Balassi Bálint Ag emlékérem (34,41g/0.800/42,5mm) T:1-
30358.

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,41g/0.800/42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar; piefort Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (157g/0.925/65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc
30359.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar;" piefort Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (157g/0.925/65mm) T:PP ujjlenyomatos, felületi karc

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piefort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomatos
30360.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomatos

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest aranyozott fém emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:PP
30361.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II.János Pál pápa látogatása - Máriapócs aranyozott emlékérem (42mm) T:PP ujjlenyomat
30362.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II.János Pál pápa látogatása - Máriapócs" aranyozott emlékérem (42mm) T:PP ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes jelzett Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,22g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos
30363.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,22g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
30364.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft