Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 45

17300.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17301.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ernst Kreissig: Theoretisches aus dem Waggonbau. Berlin,(1925),Laubsch&Everth. 3. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész névbejegyzésével.
17302.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Köller László-Lovas József-Mezei István: Nagysebességű vasutak. Bp.,2007 MÁV. Kiadói kartonált papírkötés,
17304.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Erdélyi Tibor-Maráz Béla-Trencséni Zsigmond: Vasúti vontatójárművek üzeme és üzemi berendezései. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1300 példányban.
17305.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Párkai István: Motorkocsik és motormozdonyok. Bp.,1954, Tankönyvkiadó. Átkötött kopott félvászon-kötés. Megjelent 500 példányban. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész névbejegyzésével.
17306.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Horst Weigelt-Ulrich Langner: 44 Jahre Zeitgeschichte Chronik Deutsche Bundesbahn. Darmstadt,1998, Hestra-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban./ Paperbinding, in German language.
17307.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Az Európai Unió és a vasutak. Szerk.: Mezei István. Bp., 2003, MÁV. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17308.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1942 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 97. évf. Berlin, 1942, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, 68-85. oldalak között fénymásolattal pótolt lapokkal, 186-193. oldalak között a lapok sérültek, javítottak. /Linen-binding, with damaged and restore pages (186-193 p.), and photocopied sheets (68-85. p.), in German language.
17309.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17310.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2001 MÁV Almanach 2001. Szerk.: Mezei István. Bp., 2001, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés.
17311.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft