Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 203

15000.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bernát István: Észak-Amerika. Közgazdasági és társadalmi vázlatok. Bp.,1886, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, névbélyegzővel.
15001.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15002.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A Duna-völgy. Magyarázó. a Magyar Földrajzi Intézet Rt. kiadásában. Megjelent a Duna-völgy és környéke c. 1:1000.000 léptékű térképéhez. Szerk.: DR. Rónai András-Dr. Teleki Géza.  [Bp.,1948, Egyetemi Nyomda], X+388 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15004.

A Duna-völgy. Magyarázó. a Magyar Földrajzi Intézet Rt. kiadásában. Megjelent a "Duna-völgy és környéke" c. 1:1000.000 léptékű térképéhez. Szerk.: DR. Rónai András-Dr. Teleki Géza. [Bp.,1948, Egyetemi Nyomda], X+388 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15006.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vofkori György: Gyergyószentmiklós. Várostörténet képekben. Gyilkos-tó. Békás-szoros. Kolozsvár, 2004, Polis. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15008.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele. 1725. Szerk., az ismertetőt és a címerleírást írta: Dr. Csáky Imre. Bp.-Esztergom,2004, HÍD Marketing és Térképészeti Kft.- Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Levéltára. Kiadói bársony-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (1000/435.) példány.
15009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lestyán Sándor: A hetvenötéves Szentesi Takarékpénztár. A szöveget írta és a képanyagot összeállította: - -.Szentes, 1944, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Leányintézete, (Bp., Posner Grafikai Műintézete Rt.-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Benne a 75 éves jubileumi ünnepségre szóló meghívóval, valamint a Szentesi Takarékpénztár takarékpénztár betétkönyvével, a hátoldalán a takarékpénztár székházáról készült grafikával (Kner nyomda.)
15010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Erdély. Kéziratként. Budapest Székesfőváros Elektromos Művei. I. évf. 4. szám. Bp.,(1940),Müller és Berger Könyvnyomdai Műintézet, 32 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval.
15011.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft