Könyvek: Történelem

Tételek száma: 159

15792.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15793.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
15794.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gróf Teleki Pál: Beszédek 1939. Bp.,é.n.,Stádium, 121+2 p. Kiadói papírkötés.
15795.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Csuday Jenő: A magyarok története I-II. kötet. Bécs, 1897, Mechitharista Kongregáció. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel, kijáró címkéekkel és borítókkal.
15796.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15797.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Halász Imre: Egy letűnt nemzedék. Emlékezések a magyar állam kialakulásának újabb korszakából. Bp.,1911, Nyugat. Korabeli félbőr-kötés, golyónyomokkal, kopott, sérült borítóval, némileg sérült gerinccel. A szerző, Halász Imre (1841-1918) által a fiának dedikált!
15798.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A zichi és vásonkeői gróf Zichy-család idősb ágának okmánytára XII. köt. Kiadja: Lukcsics Pál. Bp., 1931- Kiadói, erősen sérült papírkötésben. Dedikált! Felvágatlan. 438 p.
15799.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A magyar történelem képeskönyve. Összeállította Genthon István. Bevezetőt írta Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, XXXVIII+216 p. Gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopott gerinccel.
15800.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vitéz Veszprémy Dezső: Tali és Széchi-szigeti Dr. Thaly Kálmán életrajza I. kötet Bp., 1928, 1 t.+109 p. Kiadói papírkötés, kis hiánnyal a gerinccel.
15801.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kniewald Károly: A pray kódex tartalma, kora és jelentősége. Bp., 1940, Magyar Könyvtárosok és Levéltárosok Egyesülete. Papírkötésben, elvált borítókkal. 48p.
15802.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel. Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. A borító Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus munkája. Bp., 1917, Érdekes Újság. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kissé kopott borítóval,
15803.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
26

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft