https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 305

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1800 Görög ABC egy lapon. Rézmetszet. / Greek alphabet etching 18x22 cm
12725.

cca 1800 Görög ABC egy lapon. Rézmetszet. / Greek alphabet etching 18x22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
12726.

cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1821 Gyász emlék melly nagy méltóságú zsadányi, és törökszentmiklósi Almásy Pál Ts. kir. valóságos kamarás, belső titkos tanácsos, Szent István apostoli király közép keresztes vitéze ....Arad, 1821. Micheck. 4 p. Egy rézmetszetű címképpel 23x37 cm
12727.

1821 Gyász emlék melly nagy méltóságú zsadányi, és törökszentmiklósi Almásy Pál Ts. kir. valóságos kamarás, belső titkos tanácsos, Szent István apostoli király közép keresztes vitéze ....Arad, 1821. Micheck. 4 p. Egy rézmetszetű címképpel 23x37 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Öröm érzés mellyet, ő excellentziája, a nagy méltóságú Erdődi, és Vöröskői gróf Pálffy Leopold ... Pozsony, 1822. 6p.
12728.

Öröm érzés mellyet, ő excellentziája, a' nagy méltóságú Erdődi, és Vöröskői gróf Pálffy Leopold ... Pozsony, 1822. 6p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A hazai s külföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
12729.

1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Desewffy Aurél, Marczel, és Emil, gróf: Néhány szó a közönséghez a Hitel, Taglalat, és Világ ügyében. Kassán, 1832, Werfer Károly ny. X, (11)-39 p. A Hitel által kirobbantott vita egyik érdekes darabja. KOrabeli papírkötésben. borító és címlap szöveget érintő hiánnyal + 2 oldal a törzsszöveget nem érintő hiánnyal
12730.

Desewffy Aurél, Marczel, és Emil, gróf: Néhány szó a' közönséghez a' Hitel, Taglalat, és Világ ügyében. Kassán, 1832, Werfer Károly ny. X, (11)-39 p. A Hitel által kirobbantott vita egyik érdekes darabja. KOrabeli papírkötésben. borító és címlap szöveget érintő hiánnyal + 2 oldal a törzsszöveget nem érintő hiánnyal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1836 Vasárnapi újság. 1836. Január 10. - dec. 18., 92. sz.-141. sz. Szerk.: Brassai Sámuel. Kolozsvár, Erdélyi Híradó, 7-410 p. Rossz állapotban, a borítója sérült és viseltes, hiányos, a 91. sz. (7/8.) csak egy lap van meg, az utolsó szám után a Toldalék a 410. oldalon véget ér, pár lap sérült, hiányos (271/272,273/274.,275/276.,401/402., 297/298.), három lap kijár (405/406.,407/408.,409/410.)
12731.

1836 Vasárnapi újság. 1836. Január 10. - dec. 18., 92. sz.-141. sz. Szerk.: Brassai Sámuel. Kolozsvár, Erdélyi Híradó, 7-410 p. Rossz állapotban, a borítója sérült és viseltes, hiányos, a 91. sz. (7/8.) csak egy lap van meg, az utolsó szám után a Toldalék a 410. oldalon véget ér, pár lap sérült, hiányos (271/272,273/274.,275/276.,401/402., 297/298.), három lap kijár (405/406.,407/408.,409/410.)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
16
1848 A Közlöny c. hivatalos lap december 3. száma. Szélén kissé rojtos.
12732.

1848 A Közlöny c. hivatalos lap december 3. száma. Szélén kissé rojtos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1850 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény, német nyelven, 33,5x21 cm
12733.

cca 1850 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény, német nyelven, 33,5x21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1857 Katholikus Néplap, 1857 Tanodai Lapok egy-egy szám
12734.

1857 Katholikus Néplap, 1857 Tanodai Lapok egy-egy szám

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
1858 Meghívó Maximilian Füger von Rechtborn: Das alte und neue Privatrecht című jogi előadására, német nyelven, 41,5x26 cm
12735.

1858 Meghívó Maximilian Füger von Rechtborn: Das alte und neue Privatrecht című jogi előadására, német nyelven, 41,5x26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
12736.

1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz