Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 90

Gaal Mózes: Hún és magyar mondák. Gyulai László rajzaival. Bp.,[1930], Franklin-Társulat, 215 p. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
17177.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,48
14,58
Bánfi János: Egyszer volt, hol nem volt... Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.
17178.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,94
13,99
17179.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,39
5,83
Milne, A. A.: Micimackó. Bp., 1957, Kossuth. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17180.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,92
Legszebb Grimm mesék. Mojzer Krisztina rajzaival. Bp.,é.n.,Anno Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,92
Urbán Eszter: Furfangos képeskönyv. Rajzolta: Németh István. H.n., é.n., Kereskedelmi Könyvkiadó. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
17182.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,33
17183.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,92
17184.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,33
Gyula Diák (vitéz Somogyváry Gyula): A fejedelem stafétája. Fejes Gyula rajzaival. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17185.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,33
Mesevonat. Szerk.: T. Aszódi Éva. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1976, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17186.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,33
17187.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,33
Bogos Katalin: Játszani jó! Rajzolta: Papp Anikó Míra. Kistarcsa, 2002, STB. Kiadói kartonált leporelló-kötés.
17188.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,33

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.