Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 201

15000.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15001.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben II. kötete: Bécs és Alsó-Ausztria. Bp., 1888, Magyar Királyi Állami Nyomda. Szövegközti és egész oldalas képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, dombornyomásos, zöld egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
15003.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
32
[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. 1840 évi kiadás. Pest, 1840, Trattner-Károlyi, 202 + 48 p. Hiányos, térkép hiányzik. Korabeli megviselt félbőr kötésben
15004.

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. 1840 évi kiadás. Pest, 1840, Trattner-Károlyi, 202 + 48 p. Hiányos, térkép hiányzik. Korabeli megviselt félbőr kötésben

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1921 Sztrókay István: Nagy-Budapest közlekedési problémái, Bp., 1921, Németh József Technikai Könyvkereskedése. 2 rajzmelléklettel, Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet közlönyének 1921. évi 27-28. számából, 12 p.
15005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Bokor Ervin: Menekülés a szibériai fogságból Japánon és Anglián keresztül. Két magyar tiszt viszontagságai. Bp., 1919, Franklin. A borítója hiányzik, az első két lap lejár, a címlap kissé sérült, az utolsó lap gyerekrajzzal,rossz állapotban.   A címlapon a szerző dedikációjával!
15006.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Zuglói lexikon. Bp.,1998, Herminamező Polgári Köre. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói papírkötés.
15007.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mojzes Ildikó: Üdvözlet Rákospalotáról és Pestújhelyről (Képeslapok 1899-1945) Rákospalota, 2005
15009.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Simone Hogg, Daniel Meyer: Versailles: Complete guide. English edition. Versailles, 1995.192p. Benne a Trianon palota is.
15010.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp., HG &Társa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
15011.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft