Hollóházi porcelán tálka, hamuzó, levélbontó (fém, porcelán fogóval),... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/330/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~500007/Hollohazi-porcelan-talka-hamuzo-levelbonto-fem-porcelan-fogoval-matricas-jelzett-~II1841564
1841564
11135
330
900
Leírás: Hollóházi porcelán tálka, hamuzó, levélbontó (fém, porcelán fogóval), matricás, jelzett, kopásokkal
: vörös_iván