Militária

Tételek száma: 30

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph.
31211.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. K.u.K. I.R.6. (Császári és királyi 6. Gyalogezred) fém jelvény (31mm) T:2 / Austro-Hungarian Empire 1914-1916. K.u.K. I.R.6. (K.u.K. 6th Infantry Regiment) metal badge (31mm) C:XF
31212.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "K.u.K. I.R.6. (Császári és királyi 6. Gyalogezred)" fém jelvény (31mm) T:2 / Austro-Hungarian Empire 1914-1916. "K.u.K. I.R.6. (K.u.K. 6th Infantry Regiment)" metal badge (31mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Vörös Kereszt Díszérme 3xklf zománcozott fém miniatűr kis szalagokon T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914. Red Cross Medal of Honour 3xdiff miniature decorations with small ribbons C:AU,XF
31213.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Vörös Kereszt Díszérme" 3xklf zománcozott fém miniatűr kis szalagokon T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Red Cross Medal of Honour" 3xdiff miniature decorations with small ribbons C:AU,XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis Br medál füllel (17mm) T:2
31214.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis" Br medál füllel (17mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31215.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
31216.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1915. Hazánk reménye Nagyasszonyuk 1914-1915 / Patrona Hungarie patrióta medál láncon, medál fémjel nélkül, lánc jelzett Ag (7,80g/0.925) T:2
31217.

1915. "Hazánk reménye Nagyasszonyuk 1914-1915 / Patrona Hungarie" patrióta medál láncon, medál fémjel nélkül, lánc jelzett Ag (7,80g/0.925) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Festung Krakau 1914-1915 (Krakkó Erőd 1914-1915) Br jelvény, L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN gyártói jelzéssel. Szign.: K. Korschann (34x40mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Festung Krakau 1914-1915 (Fort Krakow 1914-1915) Br badge, with L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN makers mark. Sign.: K. Korschann (34x40mm) C:AU patina on the reverse
31218.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Festung Krakau 1914-1915 (Krakkó Erőd 1914-1915)" Br jelvény, "L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN" gyártói jelzéssel. Szign.: K. Korschann (34x40mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Festung Krakau 1914-1915 (Fort Krakow 1914-1915)" Br badge, with "L.CHR. LAUER - NÜRNBERG BERLIN" maker's mark. Sign.: K. Korschann (34x40mm) C:AU patina on the reverse

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Vater ich rufe dich (Atyám, hívlak) Zn sapkajelvény. Szign.: Karl Perl (27,5x37mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Vater ich rufe dich / Father, I call you metal cap badge. Sign: Karl Perl (27,5x37mm) C:1- patina on reverse
31219.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Vater ich rufe dich (Atyám, hívlak)" Zn sapkajelvény. Szign.: Karl Perl (27,5x37mm) T:1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Vater ich rufe dich / Father, I call you" metal cap badge. Sign: Karl Perl (27,5x37mm) C:1- patina on reverse

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Jenő Főherceg Hadseregcsoport ezüstözött fém jelvény, Gustav Gurschner G jelzésével (27x42mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Heeresgruppe GO. Erzherzog Eugen (Prince Eugen Army Group) badge, with Gustav Gurschner G sign (27x42mm) C:UNC,AU
31220.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Jenő Főherceg Hadseregcsoport" ezüstözött fém jelvény, Gustav Gurschner "G" jelzésével (27x42mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Heeresgruppe GO. Erzherzog Eugen (Prince Eugen Army Group)" badge, with Gustav Gurschner "G" sign (27x42mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. V. Woyrsch Vezérezredes 1914-16 Zn sapkajelvény (31,5x32mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Generaloberst V. Woyrsch (Colonel General V. Woyrsch) Zn cap badge (31,5x32mm) C:AU
31221.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "V. Woyrsch Vezérezredes 1914-16" Zn sapkajelvény (31,5x32mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Generaloberst V. Woyrsch (Colonel General V. Woyrsch)" Zn cap badge (31,5x32mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. Béke 1918 Zn sapkajelvény (35x39mm) T:1 hajlott tű / Austro-Hungarian Monarchy 1918. Frieden 1918 (Peace 1918) Zn cap badge (35x39mm) C:UNC bent needle
31222.

Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "Béke 1918" Zn sapkajelvény (35x39mm) T:1 hajlott tű / Austro-Hungarian Monarchy 1918. "Frieden 1918 (Peace 1918)" Zn cap badge (35x39mm) C:UNC bent needle

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft