https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 25

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok ~1909. Abraham Lincoln / Lincoln Centenáriumi Érem Br emlékérem (32mm) T:2-,3 ly. USA ~1909. Abraham Lincoln / Lincoln Centennial Medal Br commemorative medal (32mm) C:VF,F hole
31169.

Amerikai Egyesült Államok ~1909. "Abraham Lincoln / Lincoln Centenáriumi Érem" Br emlékérem (32mm) T:2-,3 ly. USA ~1909. "Abraham Lincoln / Lincoln Centennial Medal" Br commemorative medal (32mm) C:VF,F hole

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
3
Amerikai Egyesült Államok 1996. XXVI. Olimpia - Atlanta fém emlékérem dísztokban (60mm) T:1-  USA 1996. Games of the XXVI Olympiad Atlanta metal commemorative medallion in case (60mm) C:AU
31170.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "XXVI. Olimpia - Atlanta" fém emlékérem dísztokban (60mm) T:1- USA 1996. "Games of the XXVI Olympiad Atlanta" metal commemorative medallion in case (60mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
20
Ausztrália DN Adelaide Fesztivál Központ fém emlékérem műanyag tokban (47mm) T:PP Australia ND Adelaide Festival Center metal commemorative medallion in case (47mm) C:PP
31171.

Ausztrália DN "Adelaide Fesztivál Központ" fém emlékérem műanyag tokban (47mm) T:PP Australia ND "Adelaide Festival Center" metal commemorative medallion in case (47mm) C:PP

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1913. Ferenc Ferdinánd főherceg / Ausztria Adria Kiállítás - Bécs 1913 Al emlékérem, füllel és tűvel. Szign.: R. Marschall (25mm) T:2 / Austria 1913. Erzherzog Franz Ferdinand / Österr. Adria Austellun - Wien 1913 Al commemorative medallion, with ear and needle. Sign.: R. Marschall (25mm) C:XF
31172.

Ausztria 1913. "Ferenc Ferdinánd főherceg / Ausztria Adria Kiállítás - Bécs 1913" Al emlékérem, füllel és tűvel. Szign.: R. Marschall (25mm) T:2 / Austria 1913. "Erzherzog Franz Ferdinand / Österr. Adria Austellun - Wien 1913" Al commemorative medallion, with ear and needle. Sign.: R. Marschall (25mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1933. Del-Ka 25 éves Jubileum jelzett Ag emlékérem (16,26g/0.900/35mm) T:2 Austria 1933. Del-Ka 25th Anniversary hallmarked Ag commemorative medal (16,26g/0.900/35mm) C:XF
31173.

Ausztria 1933. "Del-Ka 25 éves Jubileum" jelzett Ag emlékérem (16,26g/0.900/35mm) T:2 Austria 1933. "Del-Ka 25th Anniversary" hallmarked Ag commemorative medal (16,26g/0.900/35mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1935. 12. Länderkampf Westungar-Steiermark 1935 Br sportérem. Szign.: Räth Fec (50mm) T:2- Austria 1935. 12. Länderkampf Westungar-Steiermark 1935 Br sports award medallion. Sign.: Räth Fec (50mm) C:VF
31174.

Ausztria 1935. "12. Länderkampf Westungar-Steiermark 1935" Br sportérem. Szign.: Räth Fec (50mm) T:2- Austria 1935. 12. Länderkampf Westungar-Steiermark 1935" Br sports award medallion. Sign.: Räth Fec (50mm) C:VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1975. Bécs 75 bélyegkiállítás ezüstözött fém emlékérme eredeti dísztokban (51x51mm) T:1- Austria 1975. Vienna 75 silver plated metal commemorative medal of stamp exhibition in original case (51x51mm) C:AU
31175.

Ausztria 1975. "Bécs '75" bélyegkiállítás ezüstözött fém emlékérme eredeti dísztokban (51x51mm) T:1- Austria 1975. "Vienna '75" silver plated metal commemorative medal of stamp exhibition in original case (51x51mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 2000. Naptárérem, jelzett Ag emlékérem, karton díszlapon (26g/0.900/40mm) T:PP kis patina Austria 2000. Calendar medallion, hallmarked Ag on cardboard display (26g/0.900/40mm) C:PP small patina
31176.

Ausztria 2000. Naptárérem, jelzett Ag emlékérem, karton díszlapon (26g/0.900/40mm) T:PP kis patina Austria 2000. Calendar medallion, hallmarked Ag on cardboard display (26g/0.900/40mm) C:PP small patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria DN Mozart / Szülőháza Salzburgban Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND Mozart / Mozarts birthplace in Salzburg Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF
31177.

Ausztria DN "Mozart / Szülőháza Salzburgban" Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND "Mozart / Mozart's birthplace in Salzburg" Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Bulgária DN Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna Br emlékérem tokban (75mm) T:2 Bulgaria ND Summer International Music Festival - Varna Br commemorative medal in case (75mm) C:XF
31178.

Bulgária DN "Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna" Br emlékérem tokban (75mm) T:2 Bulgaria ND "Summer International Music Festival - Varna" Br commemorative medal in case (75mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Japán DN Hiroshima emlékplakett, eredeti karton tokban, műanyag asztali állvánnyal T:1 Japan ND Hiroshima commemorative plaque in original cardboard case with plastic stand C:UNC
31179.

Japán DN Hiroshima emlékplakett, eredeti karton tokban, műanyag asztali állvánnyal T:1 Japan ND Hiroshima commemorative plaque in original cardboard case with plastic stand C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Jugoszlávia ~1975. Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. 30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted
31180.

Jugoszlávia ~1975. "Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. "30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism" hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz