Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 95

Claudii Galeni Pergameni: De Compositione Pharmacorum Localium, Libri Decem. Iano Cornario medico interprete. Lugduni (Lyon), 1549, Gulielmum Rovillium (Guillaume Rouillé),(Philibertus Rolletius-Bartholomaeus Fraenus-ny.) 32+831 p. Latin nyelven. Korabeli figurális díszítésű, vaknyomott egészbőr-kötésben, a borítón 1553-as évszámmal, kissé sérült gerinccel és kötéssel. Néhány lapszéli bejegyzésekkel, aláhúzásokkal. Egy lap (829-830. fénymásolattal pótolt)/ Leather-binding, with 1553 date on the cover, Figure imprinted leather cover, with damaged spine, cover, and binding, with notices, in Latin language. 1 page substituted with copy.
15810.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Reuss, Christian Fridrich: Dispensatorium universale seu lexicon chemico-pharmaceuticum ad tempora nostra accommodatum. 1. köt. Strasbourg, 1791, Amand Koenig. Kopott bőrkötésben, jó állapotban.
15811.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15812.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Mozsonyi Sándor: A kábítószerekről. Különlenyomat a Magyar Gyógyszerésztud. Társaság Értesítője 1939. évi 4. számából. Pápa, 1939, Főiskolai Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15813.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Prof. Dr.Görgényi-Göttche Oszkár: Tuberkulose im Kindesalter. Wien, 1951, Springer. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.  Mirkovits Gusztáv (1919-1996) orvos, egyetemi tanárnak szóló ajándékozási sorokkal egy tanítványától, dátumozva (1952. XII. 24.)
15814.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Vargha Domokosné-Kanyó Sándor: ... csillagkoronák éjféli barátja. Tittel Pál élete és működése. Bp.,1988, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15815.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Der Vorstehhund in seinem vollen Werte; dessen neueste Parforce-Dressur ohne Schläge; seine Behandlung im gesunden und kranken Zustande. Allen Jägern und Jagdliebhabern gewidmet von Friedrich Oswald. Mit Neubearbetung des tierarzneilichen Teiles durch M. Reuter. Achte verbesserte und vermehrte Auflage. Leipzig, 1894, H. Hartung & Sohn, XVI+368 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, festett lapélekkel, jó állapotban.
15816.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Jean-Charles Houzeau: A csillagászat történelmi jellemvonásai. Ford. Czógler Alajos. Bp., 1889, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kartonált papírkötésben, Molnár-kötés, kissé kopott borítóval.
15817.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15818.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15819.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15820.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15821.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft