Festmények és grafikák

Tételek száma: 369

Aba jelzéssel: Mediterrán város, olaj, karton, üvegezett keretben, 50×60 cm
10000.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,21
28,95
13
Andor Loránd (1906-1966): Bányászok. Linó, papír, jelzés nélkül, 8,5×5,5 cm
10001.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,08
3,16
Andor Loránd (1906-1966):Gémeskút. Linó, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
10002.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,56
2,63
Gy Andor József (?-?): Bazilika bejárat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×14 cm
10003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89
F. Antal Elemér (1896-1995): Bodrog, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
10004.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26
Antal Irén (1903-1999): Szeles séta, akvarell, papír, jelzett, 33×50 cm
10005.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorok, rézkarc, papír, jelzett, 24,5×36 cm
10006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
Ámos jelzéssel: Asztali csendélet. Szén, papír, 50×35 cm
10007.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,08
3,16
Árvay jelzéssel: Alakok. Monotípia, papír, 35×21 cm
10008.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,21
28,95
Bajor Ágost (1892-1958): Tél, rézkarc, papír, jelzett, 16×11,5 cm
10009.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53
Bak Imre (1939): 1977-es Műcsarnok-beli kiállításának mappája, benne 5 tábla, melyből 3 a művész három munkájának jelzetlen ofszet változata + két egyéb tábla. A borítón interjú a művésszel. 30x34 cm
10010.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
71,79
73,68
14
Balázs jelzéssel: Emlékek. Olaj, farost, 50×70 cm
10011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.