Nechánszky József(1936-): Szűz Mária. Színes rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~1500003/Nechanszky-Jozsef1936-Szuz-Maria-Szines-rezkarc-papir-jelzett-12-5x9-cm~II1419463
1419463
10646
327
Ex libris - small-graphics
Leírás: Nechánszky József(1936-): Szűz Mária. Színes rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9 cm
: ekb