Mayer jelzéssel: Ex libris Arvid Vilms, rézkarc, papír, jelzett, 11×6... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~1500003/Mayer-jelzessel-Ex-libris-Arvid-Vilms-rezkarc-papir-jelzett-11C3976-cm~II1419771
1419771
10615
327
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Mayer jelzéssel: Ex libris Arvid Vilms, rézkarc, papír, jelzett, 11×6 cm
: ekb