Tétel

Leírás:

Karel Votlučka (1896-1963): 2 ex libris Rézkarc, papír, jelzett , 5,5×4-9×6 cm

Kikiáltási ár:

2 400 Ft
7,12 EUR, 8,57 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : ekb

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.