Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 279

10500.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,65
6,45
Árkossy István (1943 - ): Kártyalap, rézkarc, papír, jelzett, 9x7 cm.
10501.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,39
3,87
Bajusz Mihály(?-?): Piknik. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 6x8 cm
10502.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,95
4,52
Bajusz Mihály(?-?): Horváth Gy. könyve. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 5x8 cm
10503.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,95
4,52
Baranyai Ferenc (1945-): Ex Libris Palásthy Lajos, Tiszatáj vadlúdakkal. Rézkarc-hidegtű, papír, jelzett, 7.5x9 cm.
10504.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,39
3,87
Bardócz Lajos (1936- ): Ex libris Dr. Valentin Popescu, 2 db ex libris, rézkarc, jelzett, 9×6,5 cm
10505.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,78
7,74
10506.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,95
4,52
Bálint Ferenc (1960-): Ex libris. Tóthpál István fegyvergyűjtő ex librise, rézkarc, papír jelzett, 11×4,5 cm
10507.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,65
6,45
10508.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,39
3,87
10509.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,39
3,87
Bálint Ferenc (1960-): Ex Libris Dr. Lucz József. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5×7 cm
10510.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,82
3,23
Bálint Ferenc (1960-): Ex Libris Artemio Ejarque. Rézkarc-aquatinta, papír, jelzett, 4×3.5 cm
10511.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,82
3,23

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.