Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 94

Dr. Balázs Lóránt: A kémia története I-II. kötet. Bp., 1996,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, de alapvetően jó állapotban.
15801.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Lars Svensson: Útmutató az európai énekesmadarak határozásához. Bp.,1995, Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
15802.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15803.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15804.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vöröskeresztes önkéntes ápolónő tankönyve. Összeállította: Dr. Orovecz Béla. Előszót írta Báró Apor Gizella. Bp.,1944, Magyar Vöröskereszt. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15805.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szemere Zoltán: Hazai ragadozó madaraink. Bp.,1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, a papírborítékon hiánnyal, intézményi bélyegzővel.
15806.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
[August Hermann Niemeyer (1754-1828)] Niemayer Ágoston Hermann: Nevelés és tanítás tudomány a szülék, a házi és oskolai tanitók számára. Irta német nyelven - -, a mint azt, az austriai oskolák állapotját is szem előtt tartván, a 6. kiadás szerént rövidebbre szabva kidolgozta Chimani Leopold. Magyarázta, s a hol szükségesnek láttzott, a magyar nevendékek szükségéhez alkalmaztatta Ángyán János. I. kötet: Nevelés-tudomány. II. kötet: A nevelés és tanítás tudomány. Bp.,1822-1833, Petrózai Trattner János Tamás, XXIV+408+2+293+11 p. Korabeli bőrkötés, kopottas borítóval, javított kötéssel, az első kötet címlapján, az azt követő 6-7 lapon és a második kötet utolsó lapján kisebb szakadásokkal, sérülésekkel, foltos. Ritka!
15807.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15808.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ch. R. Gibson: A tudomány hősei. Angolból fordította és a két Bolyai életrajzával megtoldotta Halász Gyula. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15809.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Méry Margit: Szlovákiai magyar parasztviseletek. Pozsony, 2002, Clara Design Studio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15810.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15811.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15812.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft