24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
cca 1890 Fischer Ignácz Budapest, díszkorsó, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, arany festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" m: 14 cm / Fischer jug, hand-painted, slightly worn gold paint