Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 33

Tibeti jáde ezüst(Ag) veretes Fo-kutya díszítéssel, jelzés nélkül, bruttó: 61,3 g
11056.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Tibeti ezüst és fém, korallos ruhadísz, stb., jelzés nélkül, bruttó: 355 g
11057.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Kínai pecsétnyomó, Festett, mázas porcelán / Chinese glazed porcelain seal maker 12 cm
11058.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ezüst(Ag) nyelű fém kések, monogrammal, 6 db, h: 20 cm
11059.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Neiman Marcus jelzett aranyozott vajkés készlet eredeti dobozában
11060.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Kínai pecsétnyomó, faragott kő / Chinese seal maker. Carved stone 3x3 cm
11061.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kínai pecsétnyomó, mázas porcelán. Virágdísszel. / Chinese seal maker. Porcelain 5 cm
11062.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kínai pecsétnyomó, faragott kő, macska, kígyó, rák, bogár figurákkal / Chinese carved stone seal maker with different animal figures. 6,5x3,5 cm
11063.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Régi ón tányér, hátoldalán jelzett, d: 22,5 cm
11064.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége A Magyar Társadalom Legjobbjainak kitüntetésével, alján 1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte, fedelének belső oldalán az írónő T. C. monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g
11065.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
cca 1980 Caran DAche Madison golyóstoll, eredeti dobozában, szép állapotban / Vintage ball pen in original case
11066.

cca 1980 Caran D'Ache Madison golyóstoll, eredeti dobozában, szép állapotban / Vintage ball pen in original case

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Ezüst(Ag) nyelű sajtkés, kanál, stb., 3 db, jelzett, h: 19,5 és 22 cm
11067.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft