Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 13

Amerikai Egyesült Államok ~1982. Liberty befektetési ezüsttömb (31,19g/0.999/28,5x49,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina USA ~1982. Liberty silver bar (31,19g/0.999/28,5x49,5mm) C:PP fingerprint, patina
30993.

Amerikai Egyesült Államok ~1982. "Liberty" befektetési ezüsttömb (31,19g/0.999/28,5x49,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina USA ~1982. "Liberty" silver bar (31,19g/0.999/28,5x49,5mm) C:PP fingerprint, patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
30994.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Ausztria DN Mozart / Szülőháza Salzburgban Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND Mozart / Mozarts birthplace in Salzburg Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF
30995.

Ausztria DN "Mozart / Szülőháza Salzburgban" Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND "Mozart / Mozart's birthplace in Salzburg" Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria DN Bécsi Cipészek Szövetkezete / A cipőkereskedelemben tanúsított kiemelkedő tevékenységért Br emlékérem, eredeti A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10 gyártói tokban (72,45g/60mm) T:2 / Austria ND Genossenschaft der Schumacher in Wien / Für besondere verdienste um das Schumacher Gewerbe Br commemorative medallion in original A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10 makers case (72,45g/60mm) C:XF
30996.

Ausztria DN "Bécsi Cipészek Szövetkezete / A cipőkereskedelemben tanúsított kiemelkedő tevékenységért" Br emlékérem, eredeti "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" gyártói tokban (72,45g/60mm) T:2 / Austria ND "Genossenschaft der Schumacher in Wien / Für besondere verdienste um das Schumacher Gewerbe" Br commemorative medallion in original "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" makers case (72,45g/60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Franciaország ~1918. Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügy miniszteri-díj) peremén jelzett Br emlékérem, eredeti dísztokban. SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA Szign.: Paul Grandhomme (50mm) T:2 a tok sérült France ~1918. Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation - Award of the Minister of War) Br commemorative medal, marked on edge, in case. SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA Sign.: Paul Grandhomme (50mm) C:XF the case is damaged
30997.

Franciaország ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügy miniszteri-díj)" peremén jelzett Br emlékérem, eredeti dísztokban. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Szign.: Paul Grandhomme (50mm) T:2 a tok sérült France ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation - Award of the Minister of War)" Br commemorative medal, marked on edge, in case. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Sign.: Paul Grandhomme (50mm) C:XF the case is damaged

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország DN Bölcsesség és Gazdagság fém emlékérem (35,5mm) T:2,2- több ph. France ND Wisdom and Fortune metal commemorative medallion (35,5mm) C:XF,VF several edge errors
30998.

Franciaország DN "Bölcsesség és Gazdagság" fém emlékérem (35,5mm) T:2,2- több ph. France ND "Wisdom and Fortune" metal commemorative medallion (35,5mm) C:XF,VF several edge errors

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lengyelország ~1978. Janusz Korczak Br emlékérem (75mm) T:2 Poland ~1978. Janusz Korczak Br commemorative medal (75mm) C:XF
30999.

Lengyelország ~1978. "Janusz Korczak" Br emlékérem (75mm) T:2 Poland ~1978. "Janusz Korczak" Br commemorative medal (75mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Birodalom / Frankfurt ~1900. Goethe / 1826 Br emlékérem dísztokban. Szign.: LOOS - KÖNIG (43mm) T:2 ph.  German Empire / Frankfurt ~1900. Goethe / 1826 Br medallion in case. Sign.: LOOS - KÖNIG (43mm) C:XF edge error
31000.

Német Birodalom / Frankfurt ~1900. "Goethe / 1826" Br emlékérem dísztokban. Szign.: LOOS - KÖNIG (43mm) T:2 ph. German Empire / Frankfurt ~1900. "Goethe / 1826" Br medallion in case. Sign.: LOOS - KÖNIG (43mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Németország DN 40 éves a Duisburgi Állatkert fém zseton (30mm) T:2(PP) patina Germany ND 40 Jahre Zoo Duisburg metal jeton (30mm) C:XF(PP) patina
31001.

Németország DN "40 éves a Duisburgi Állatkert" fém zseton (30mm) T:2(PP) patina Germany ND "40 Jahre Zoo Duisburg" metal jeton (30mm) C:XF(PP) patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1847. Schiller házának megvétele alkalmából kiadott Br emlékérem dísztokban. Szign.: FACIUS (42mm) T:2 ~1847. Commemorating the acquisition of Schillers home. Br medallion in case. Sign.: FACIUS (42mm) C:XF
31002.

~1847. Schiller házának megvétele alkalmából kiadott Br emlékérem dísztokban. Szign.: FACIUS (42mm) T:2 ~1847. Commemorating the acquisition of Schiller's home. Br medallion in case. Sign.: FACIUS (42mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1885. Ludwig van Beethoven / Nagy Zenei Fesztivál a Beethovenhalleban Zn emlékérem (39mm) T:2 ph. ~1885. Ludwig van Beethoven / Great Music Festival in Beethovenhalle Zn commemorative medallion (39mm) C:XF edge error
31003.

~1885. "Ludwig van Beethoven / Nagy Zenei Fesztivál a Beethovenhalleban" Zn emlékérem (39mm) T:2 ph. ~1885. "Ludwig van Beethoven / Great Music Festival in Beethovenhalle" Zn commemorative medallion (39mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1986. 30 éves a WWF / Afrikai elefánt fém emlékérem HUGUENIN jelzéssel (38mm) T:1- (eredetileg PP)  1986. WWF - 30 years / African Elephant metal commemorative medal with HUGUENIN makers mark (38mm) C:AU (originally PP)
31004.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft