https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Friedrich Leitzmann- August von Borries: Theoretisches Lehrbuch des Lokomotivbaues. Die Lokomotivkraft, die Bewegung, Führung, Ausprobierung und das Entwerfen der Lokomitven. Berlin, 1911, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész saját kezű névbejegyzésével. Nagyon szép példány. Ritka!/ Gilt linen-binding, in German language. With signature of István Mezei, Hungarian railway writer, historian, engineer, MÁV councillor. In very good condition.
15932.

Friedrich Leitzmann- August von Borries: Theoretisches Lehrbuch des Lokomotivbaues. Die Lokomotivkraft, die Bewegung, Führung, Ausprobierung und das Entwerfen der Lokomitven. Berlin, 1911, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész saját kezű névbejegyzésével. Nagyon szép példány. Ritka!/ Gilt linen-binding, in German language. With signature of István Mezei, Hungarian railway writer, historian, engineer, MÁV councillor. In very good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Szécsey István: Ganz MÁVAG motorvonatok. 1959-1987. Bp.,2010, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés.
15933.

Szécsey István: Ganz MÁVAG motorvonatok. 1959-1987. Bp.,2010, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Boros Péter-Kovács József-Novák András: NOHAB. A MÁV M61-es mozdonyainak története. Bp.,2002, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15934.

Boros Péter-Kovács József-Novák András: NOHAB. A MÁV M61-es mozdonyainak története. Bp.,2002, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Vasúti járműszerkezetek. Szerk.: Dr. Baránszky-Jób Imre. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
15935.

Vasúti járműszerkezetek. Szerk.: Dr. Baránszky-Jób Imre. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vasúti Nagylexikon 1-2. kötet. Szerk.: Urbán Lajos. Bp.,2005, Magyar Államvasutak Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
15936.

Vasúti Nagylexikon 1-2. kötet. Szerk.: Urbán Lajos. Bp.,2005, Magyar Államvasutak Rt. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Der Eisenbahnwesen der Gegenwart dargestellt auf Grund der Verhältnisse der Deutschen Bahnen. I-II. kötet. Berlin, 1911, Reimar Hobbing, 647 p.+ XII t.+ 1 színes, széthajtható térkép melléklettel (Die deutschen Eisenbahnen, 1:1800000, 61x71 cm.) Rendkívül gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány./ Linen-binding, with little bit worn cover, former library copy, in German language.
15937.

Der Eisenbahnwesen der Gegenwart dargestellt auf Grund der Verhältnisse der Deutschen Bahnen. I-II. kötet. Berlin, 1911, Reimar Hobbing, 647 p.+ XII t.+ 1 színes, széthajtható térkép melléklettel (Die deutschen Eisenbahnen, 1:1800000, 61x71 cm.) Rendkívül gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány./ Linen-binding, with little bit worn cover, former library copy, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kubinszky Mihály: Az én vasutam. Egy vasútbarát építész emlékei és képei. Sopron, 2012, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Kubinszky Mihály (1927-2016) által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténésznek dedikált példány./  Mihály Kubinszky: My train. Sopron, 2012, MÁV. Paperbinding, in Hungarian language. Dedicated, by the author Mihály Kubinszky (1927-2016) railway writer, historian to István Mezei (?-2015) railway writer, railway historian, engineer, MÁV councillor.
15938.

Kubinszky Mihály: Az én vasutam. Egy vasútbarát építész emlékei és képei. Sopron, 2012, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Kubinszky Mihály (1927-2016) által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténésznek dedikált példány./ Mihály Kubinszky: My train. Sopron, 2012, MÁV. Paperbinding, in Hungarian language. Dedicated, by the author Mihály Kubinszky (1927-2016) railway writer, historian to István Mezei (?-2015) railway writer, railway historian, engineer, MÁV councillor.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Eyssen-Szeniczey Jenő-Bereczky Roland: A lokomotív- és lokomobil- kazánokon előforduló sérülések. A sérülések okai és javítási módjai. Bp.,1930, Szerzői kiadás, (Franklin-ny.), 99 p. Aranyozott egészvászon-kötés. Ritka!
15939.

Eyssen-Szeniczey Jenő-Bereczky Roland: A lokomotív- és lokomobil- kazánokon előforduló sérülések. A sérülések okai és javítási módjai. Bp.,1930, Szerzői kiadás, (Franklin-ny.), 99 p. Aranyozott egészvászon-kötés. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Chronik der Eisenbahn. Königswinter, 2009, Heel Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./  Paperbinding, in German language.
15940.

Chronik der Eisenbahn. Königswinter, 2009, Heel Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Molnár Tibor József: A Magyar Államvasutak 3287-as sorozatú gőzmozdonyai. Bp.,2014, Magyar Gőzmozdonyokért és Vasútért Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
15941.

Molnár Tibor József: A Magyar Államvasutak 3287-as sorozatú gőzmozdonyai. Bp.,2014, Magyar Gőzmozdonyokért és Vasútért Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Horst Weigelt-Ulrich Langner: 44 Jahre Zeitgeschichte Chronik Deutsche Bundesbahn. Darmstadt,1998, Hestra-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban./ Paperbinding, in German language.
15942.

Horst Weigelt-Ulrich Langner: 44 Jahre Zeitgeschichte Chronik Deutsche Bundesbahn. Darmstadt,1998, Hestra-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban./ Paperbinding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
MÁV villamosításának 50 éve. 1932-1982. Bp., 1982,(MÁV), 4+155 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
15943.

MÁV villamosításának 50 éve. 1932-1982. Bp., 1982,(MÁV), 4+155 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz