Nyomtatványok

Tételek száma: 280

12701.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
12702.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
1889 Megbővített Közhasznu Nemzeti Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, evangelikusok, ó-hitűek és zsidók számára. 1889. közönséges évre. Hetvenötödik évfolyam. Bp., Rózsa Kálmán és neje,(ezelőtt Bucsánszky Alajos),28+215+3+17+30 p. Papírkötésben, hiányzó borítóval, a címlap kissé szakadozott, foltos, naptárbélyeg pecséttel a címlapon.
12703.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1894 4 db 1848-49-es kiáltvány, hirdetmény reprintje, gyűrődésekkel, szakadásokkal
12704.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12705.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12706.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1896 Magyar Néprajzi Társaság Alapszabályai. Bp., 1896, Hornyánszky Viktor-ny., 8 p.+1 t. Papírkötés, szakadozott.
12707.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12708.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
12709.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1898 Gebrüder Kob. Prag. Preis-Liste. Német nyelvű árjegyzék. Szövegközti illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos, borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
12710.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12711.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1899 Catalogue des collections dantiquités au château de Heeswijk. Musée Baron van den Bogaerde. I. La salle darmes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! / 1899 Catalogue des collections dantiquités au château de Heeswijk. Musée Baron van den Bogaerde. I. La salle darmes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. With a lot of black-and-white illustrations, in French. Contemporary linen-binding, with worn cover, with two torn pages. Rare!
12712.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft