https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 280

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1782 Körözött személy leírása 24x18 cm
12677.

1782 Körözött személy leírása 24x18 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,92
USD
Ajánlatok száma:
10
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
12678.

cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,78
EUR
,
11,66
USD
Ajánlatok száma:
0
1822 Körözött személyek személyleírásai, magyar, német és latin nyelven, 4 p
12679.

1822 Körözött személyek személyleírásai, magyar, német és latin nyelven, 4 p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,35
EUR
,
34,99
USD
Ajánlatok száma:
0
1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A hazai s külföldi tudósításokhoz toldalékul írta s kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
12680.

1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,91
EUR
,
58,31
USD
Ajánlatok száma:
0
1834 Nemzeti Társalkodó 1834. II. félév. Július -December, 1-26 szám. [Fél évfolyam] Kolozsvár, 1834, Erdélyi Híradó, 2+418 p. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó lap részben szakadt, a hátsó szennylapon ceruzás rajzzal,
12681.

1834 Nemzeti Társalkodó 1834. II. félév. Július -December, 1-26 szám. [Fél évfolyam] Kolozsvár, 1834, Erdélyi Híradó, 2+418 p. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó lap részben szakadt, a hátsó szennylapon ceruzás rajzzal,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,35
EUR
,
34,99
USD
Ajánlatok száma:
1
1848 a Közlöny 134., október 22-i lapszáma, érdekes aktuális hírekkel
12682.

1848 a Közlöny 134., október 22-i lapszáma, érdekes aktuális hírekkel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,48
EUR
,
14,58
USD
Ajánlatok száma:
1
1848 a Pesti hírlap 23., április 8-i lapszáma, érdekes aktuális hírekkel, foltos
12683.

1848 a Pesti hírlap 23., április 8-i lapszáma, érdekes aktuális hírekkel, foltos

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,48
EUR
,
14,58
USD
Ajánlatok száma:
1
1848 a Pesti hírlap 1026., január 28-i lapszáma, érdekes aktuális hírekkel, foltos
12684.

1848 a Pesti hírlap 1026., január 28-i lapszáma, érdekes aktuális hírekkel, foltos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,48
EUR
,
14,58
USD
Ajánlatok száma:
0
1848 a Közlöny 94., szeptember 11-i lapszámának egy lapja, valamint a 93. lapszám utolsó lapja, kissé hiányos lapszéllel, benne érdekes aktuális hírekkel, 477-480 p.
12685.

1848 a Közlöny 94., szeptember 11-i lapszámának egy lapja, valamint a 93. lapszám utolsó lapja, kissé hiányos lapszéllel, benne érdekes aktuális hírekkel, 477-480 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,48
EUR
,
14,58
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1850 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény, német nyelven, 33,5x21 cm
12686.

cca 1850 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény, német nyelven, 33,5x21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,39
EUR
,
5,83
USD
Ajánlatok száma:
0
1857 Rablásért felakasztott szekszárdi juhász ítéletéről szóló hirdetmény. 28x36 cm
12687.

1857 Rablásért felakasztott szekszárdi juhász ítéletéről szóló hirdetmény. 28x36 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,92
USD
Ajánlatok száma:
1
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
12688.

1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,95
EUR
,
29,15
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz