https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/323/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500005/Nagy-Laszlo-Megint-folszant-magyar-vilag-van-Tarsadalom-es-hadereg-a-XVII-szazad-elso-f~II1792684
1792684
15461
323
Books: History
LeÃrás:
Nagy László: Megint fölszánt magyar világ van.. Társadalom és hadereg a XVII, század elsÅ‘ felének Habsburg ellenes küzdelmeiben. ZrÃnyi Katonai Kiadó, 1985. Egészvászon kötésben, papÃr védÅ‘borÃtóval
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván