1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" ritkább fehér, gyöngyház hátoldallal, mellszalaggal, pótolt dísztokban T:2
Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross 3rd Class" with rare white pearly back, with ribbon, not in original case C:XF
NMK 147.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with not its own ribbon C:XF
NMK 249.
1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, negyedszeri adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal, eredeti dísztokban. Szign.: Leisek T:2,2- ph.
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the fourth time" hallmarked on edge Ag decoration with ribbon, in original case. Sign.: Leisek C:XF,VF edge error
NMK 132.
1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br változat modern mellszalaggal. Szign.: Leisek T:2- ezüstözés szinte teljesen lekopott
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" silver plated Br type with modern ribbon. Sign.: Leisek C:VF silver plating almost completely worn off
NMK 129.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, wit ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
NMK: 133.