1917. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti gyártói dísztokban, "BACHRUCH" gyártói jelzéssel T:2 aranyozás kopott
Hungary 1917. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "BACHBRUCH" makers mark, in orginal "BACHBRUCH" case C:XF gold plating worn
NMK 289.