Porcelán

Tételek száma: 78

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 33 cm
11119.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
57,14
61,11
Herendi porcelán cipő, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 10 cm, m: 5 cm
11120.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
Herendi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11121.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
Herendi Shanghai mintás készlet (medál, karkötő, ékszeres dobozka), jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 5×3,5 cm, h:20 cm, 4×6,5 cm
11122.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,17
33,33
9
Herendi hétmérföldes csizmás fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20,5 cm
11123.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,78
22,22
Herendi leveles tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×20 cm
11124.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,56
44,44
Herendi porcelán kiskacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 6,5 cm
11125.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
Herendi térdelő akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), hibátlan, Tertia, m:37 cm
11126.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,73
77,78
Herendi indiai kosár mintás kaspó, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, d: 18 cm
11127.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,95
55,56
Herendi indiai kosár mintás tál, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:27 cm
11128.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,36
38,89
Zsolnay bambusz mintás süteményes tányérok ( 6 db), kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:17,5 ( 6×)
11129.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,73
77,78
Zsolnay porcelán búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11130.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,27
7,78

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.