Tétel

Leírás:

Karl Baedeker: La Suisse et les parties limitrophes de la Savoie et de l'Italie. Leipzig, 1928, Karl Baedeker, LVI+632 p. 30. kiadás. Számos térképpel, közte egy kihajtható térképpel illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban./ Linen-binding, in French language. 30. Edition.

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
9,09 EUR, 9,80 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2020 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.