Porcelán

Tételek száma: 140

Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
11137.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,08
75,80
17
Herendi Viktória mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,5 cm
11138.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,17
17,49
Herendi ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett (koronás), kopott, 7,5×4,5 cm
11139.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,65
32,07
11140.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,69
69,97
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11141.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,48
14,58
17
Herendi Apponyi mintás süteményes tányér ( 4db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm (4×)
11142.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,17
17,49
Herendi fekvő kutya, fehér mázas, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m:16 cm, h:28 cm
11143.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,95
29,15
Herendi Oiseaux Chinois mintás szósztartó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 23×17 cm
11144.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,48
14,58
21
Herendi Viktória mintás cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:10 cm, m:5 cm
11145.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,78
11,66
Herendi cipész fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
11146.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,56
23,32
Herendi Apponyi mintás kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5×6 cm
11147.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,09
13
Herendi virág- és gyümölcsmintás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
11148.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,56
23,32

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.