Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Nyári Lóránt (1928-1982): Stég a Dunán.Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 24×34 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.