Marczali Henrik: Mária Terézia 1717-1780. Bp., 1891, Magyar Történelmi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/317/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2500004/Marczali-Henrik-Maria-Terezia-1717-1780-Bp-1891-Magyar-Tortenelmi-Tarsulat-Magyar-Torte~II1741938
1741938
15251
317
Books: History
Leírás: Marczali Henrik: Mária Terézia 1717-1780. Bp., 1891, Magyar Történelmi Társulat (Magyar Történelmi Életrajzok). Kissé kopott vászonkötésben.
: tánczos_gábor