Térképek

Tételek száma: 62

cca 1945-49 Németország térkép a megszállási zónákkal, szakadozott, az egyik hajtás mentén hiánnyal, ceruzás aláhúzásokkal, német és angol nyelven, 42x51 cm./  cca 1945-49 Germany map, with the occupation areas, damaged, in German and English language, 42x51 cm.
12597.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900 Ethnographische Karte von Österreich-Ungarn, Meyers Konv.-Lexikon, 4. Aufl., 24x30 cm
12598.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
14
1948 Budapest térkép, Stoits György, szakadozott, 61x46 cm.
12599.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1942 Budapest térkép, a hajtás mentén szakadt, sérült, 50x68 cm.
12600.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 A világ politikai térképe a MDP politikai iskolái számára, Szikra, Offset-nyomda, foltos, 39x65 cm.
12601.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyarázatok Magyarország geológiai és talajismereti térképeihez: Tiszafüred. Bp., 1938, M. Kir. Földtani Intézet.
12602.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyarázatok Magyarország geológiai és talajismereti térképeihez: Szentmargitapuszta. Bp., 1938, M. Kir. Földtani Intézet.
12603.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Budapest és környékének katonai térképe, vászontérkép, 55x41 cm
12604.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1800 Département du Nord. Décreté le Fevrier 1790 par LAssemblée Nationale divise en 8 disticts et 54 cantons. Franciaország északi területének térképe. Színezett rézmetszet vászonra kasírozva. Enyhén foltos. / cca 1800 Map of the northern part of France. Colored etching. Slightly stained. 82x53 cm
12605.

cca 1800 Département du Nord. Décreté le Fevrier 1790 par L'Assemblée Nationale divise en 8 disticts et 54 cantons. Franciaország északi területének térképe. Színezett rézmetszet vászonra kasírozva. Enyhén foltos. / cca 1800 Map of the northern part of France. Colored etching. Slightly stained. 82x53 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1850 Párizs és erődítményeinek térképe. Színezett rézmetszet. Paris illustré et ses fortifications, dressé par Maillard. Paris, Logerot / Paris, map of its fortifications. Colored etching on canvas. 75x55 cm
12606.

cca 1850 Párizs és erődítményeinek térképe. Színezett rézmetszet. Paris illustré et ses fortifications, dressé par Maillard. Paris, Logerot / Paris, map of it's fortifications. Colored etching on canvas. 75x55 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1926 A Steinlar és a Porze Hütte barlangok környékének térképe / Map of the area of Austrian caves
12607.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 A Gotthard szoros sítérképe / Ski map of the Gotthard area in Austria 60x45 cm
12608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft