Könyvek: Történelem

Tételek száma: 164

15316.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15317.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15318.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15319.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15320.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
15321.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Deák Ferencz beszédei. III kötet, 1861-66. Összegyüjtötte Kónyi Manó. Második, bővített kiadás. Bp., 1903, Franklin. IX, 802 p. Korabeli kopottas-sérült félbőrkötésben.
15322.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15323.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kossuth Lajos élete + Kossuth a magyar nép szívében és költészetében. Költeményfüzér. Összeállította: Zsilinszky Mihály. Pest, 1868, Killián György, (Kertész József-ny.) 67+141+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az első mű címlapja hiányzik, ceruzás bejegyzésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
15324.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona: Becsület és kötelesség 1-2. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15325.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15326.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Európa ezer éve: Középkor I-II. kötet. Szerk.: Klaniczay Gábor. Bp., 2005, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15327.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft