https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 29

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzővel.
15481.

vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.
15482.

Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Julian Thompson: A V-nap - az európai győzelem napja. A Normandiai partraszállástól a Harmadik Birodalom összeomlásáig. Pécs, 2005, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.
15483.

Julian Thompson: A V-nap - az európai győzelem napja. A Normandiai partraszállástól a Harmadik Birodalom összeomlásáig. Pécs, 2005, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Richard Holmes: A D-nap - 1944. június 6. A partraszállástól Párizs felszabadításáig. Pécs, 2006, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.
15484.

Richard Holmes: A D-nap - 1944. június 6. A partraszállástól Párizs felszabadításáig. Pécs, 2006, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15485.

Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15486.

Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel
15487.

Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Illésfalvi Péter-Maruzs Roland-Szentváry-Lukács János: Hősök naptára 1917-1918. Bp., 2017, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15488.

Illésfalvi Péter-Maruzs Roland-Szentváry-Lukács János: Hősök naptára 1917-1918. Bp., 2017, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Cseh Valentin: A nándorfehérvári csata 1456. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15489.

Cseh Valentin: A nándorfehérvári csata 1456. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Sven Hedin: Egy harcban álló nemzet. A német katonáknak ajánlva. Bp. 1915. Athenaeum. 176 l. Korabeli egészávászon-kötésben, propaganda címkék bekötve.
15490.

Sven Hedin: Egy harcban álló nemzet. A német katonáknak ajánlva. Bp. 1915. Athenaeum. 176 l. Korabeli egészávászon-kötésben, propaganda címkék bekötve.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
10
Toma József- Bődi Ferenc: A 69. Harckocsi Ezred rövid története. Nagyatád, 2002, Készült 500 példányban. papírkötésben.Toma József nyá. alezredes és Bődi Ferenc nyá. ezredes aláírásaival.
15492.

Toma József- Bődi Ferenc: A 69. Harckocsi Ezred rövid története. Nagyatád, 2002, Készült 500 példányban. papírkötésben.Toma József nyá. alezredes és Bődi Ferenc nyá. ezredes aláírásaival.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Kovács Nándor (szerk.): Békeőrségben. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15493.

Kovács Nándor (szerk.): Békeőrségben. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz