Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 451

16001.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
16002.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mécs László: Rabszolgák énekelnek. Versek. Bp.,é.n., Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült gerinccel.  A szerző, Mécs László (1895-1978) szerzetes, költő, lapszerkesztő dedikációjával Puszta Sándor (1911-1983) plébános, költő részére.
16003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tót és magyar szótár. Slovník Slovensky a Madarsky. I. rész. Tót-magyar szótár. Loos József nyomán. Szerk.: Dr. Pechány Adolf. Bp., (1906), Lauffer Vilmos, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája, 8+400 p. Átkötött kopottas vászon-kötés.
16004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16006.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16007.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jakab Elek: A levéltárakról tekintettel a magyar államlevéltár-ügyre. Székfoglaló értekezés. Bp.,1877, MTA, (Athenaeum), 190+1 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
16008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos rajzaival. (Bp. 1940.) Szerző. 198 l. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban
16009.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16010.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
16011.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16012.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft