Ezüst(Ag) 2 db aranyozott teáskanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 39 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/314/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~100047/EzustAg-2-db-aranyozott-teaskanal-jelzett-h-14-cm-netto-39-g~II1685532
1685532
19085
314
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) 2 db aranyozott teáskanál, jelzett, h: 14 cm, nettó: 39 g
: vörös_iván