Metszetek

Tételek száma: 67

La Sentinelle en défaut c. műve alapján készült színezett rézmetszet 1771-ből. Metsző: Nicolas Delaunay. Kartonra kasírozva, paszpartuban, 40,5 x 29,7 cm
11000.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1830 Nepomuk Muxel (1790-1870): 5 db rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 24x18 cm
11001.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1850-1900 7 db klf természettudományi témájú metszet / etchings
11002.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
I. Ferdinánd (1531-1564) Német-Római császár, magyar király rézmetszetű portréja. Martin Rota után. Paszpartúzva, üvegezett keretben. /  cca 1700 Engraved portrait of Emperor Ferdinand I. After Martin Rota. In paspartu, in glazed frame. 28x18 cm, Frame size 40x31 cm
11003.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1739 Danzig / Gdansk nagyméretű rézmetszetű panorámaképe, térképe. Kézzel színezett. Homann metszet. Paszpartuzva, keretben. /  1739 Gdansk, Poland / Danzig Plan and panorama, Large etching, hand colored. Homann Heirs.In frame. 52x57 cm, Frame size: 72x80 cm
11004.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1809 Mesterlevél hordóabroncs készítő mester részére. Bécs városának rézmetszetű képével. Paszpartúzva, üvegezett keretben. /  1809 Guild warrant for cooper. Large sheet with the etched image of the city Vienna. In paspartu, in glazed frame. 34x44 cm, Frame size 48x58 cm
11005.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
cca 1610-1650 Siegen, (Segen, Segena Famosum comitat. Nassoviae Opp.), színezett rézmetszet, papírra kasírozva, körbevágott, 17x47 cm.  cca 1610-1650 Siegen, (Segen, Segena Famosum comitat. Nassoviae Opp.), colored copper plate engraving, cut around, on paper, 17x47 cm.
11006.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1730 Joseph Eder:Prospect der Stadt Padua. Padova látképe. Rézmetszet. /  1730 The view of the Italian city Padua. Signed etching of Joseph Eder. 29x17cm
11007.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Nagymaros. acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Brassó a délnyugati oldalról acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm
11009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Városliget Pesten, acélmetszet, jelzett, paszpartuban, foltos, 14×18 cm, teljes: 15x24 cm./ Városliget in Pest. Steel engraving in paspartu, 14×18 cm, full: 15x24 cm.
11010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft