Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 119

Antik ezüst (Ag) fűszertartó festett üveg betéttel, kopott, jelzett (1852), 10×10 cm bruttó:115 g / Antique silver spice holder, hallmarked
19000.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Ezüst (Ag.) áttört szélű váza üveg betéttel, jelzett, hibátlan, nettó: 38 g, m:8 cm
19001.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Mianmar. Ezüst cukordoboz áttört díszítéssel, elefánt dísszel. / Silver bonbonniere with elephant decor. 169g, 12 cm
19002.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Ezüst hal figura. Élethűen, ízenként mozgatható testtel. Jelzett kézimunka / Silver fish figure with moving body 111 g
19003.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Ezüst (Ag.) kiskanál készlet (11 db), jelzett, mesterjeggyel, saját dobozában, h: 11 cm, nettó 119 g
19004.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
19005.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
19006.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
19007.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
19008.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Ezüst (Ag.) ötágú gyertyatartó, gazdagon cizellált, mesterjeggyel (FT), jelzett, nettó: 1364 g, m:53 cm
19009.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Ezüst (Ag) áttört kínáló, üveg betéttel (apró csorbával) jelzett, mesterjeggyel, 26×14 cm, nettó:259 g / Silver serving dish, with glass bowl (with small notch), hallmarked
19010.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ezüst halvilla és kés, jelzett, mesterjeggyel (KJ), h:16,5 és 17 cm, nettó:79 g
19011.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft