Porcelán

Tételek száma: 87

Herendi kukorica mintás tálka, kézzel festett, jelzett (IKR Közös Vállalat), hibátlan, d: 20 cm
11127.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Herendi Viktória mintás Szeged porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan(kis kopásnyomok), d: 27,5 cm
11128.

Herendi Viktória mintás "Szeged" porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan(kis kopásnyomok), d: 27,5 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Herendi speciális mintájú porcelán tál, kézzel festett, jelzett (koronás, 1940), kis kopásnyomokkal, 28x24 cm
11129.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Herendi nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, az alsó és felső rész különböző mintájú és korú de összeillenek, m:15 cm, d:16 cm
11130.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5×9,5 cm
11131.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, 10×10 cm
11132.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Herendi virág mintás hamuzó tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7,5 cm
11133.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Herendi virág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11134.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi harang virág mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás
11135.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herendi kagylós füles tálka, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, 16×12 cm
11136.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11137.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herendi Viktória mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti sérült dobozában, 12x13x11 cm
11138.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft