https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 273

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1800-1900 Nagypapa születésnapja, színes litho, 22×18 cm
13512.

cca 1800-1900 Nagypapa születésnapja, színes litho, 22×18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1821 Tudományos Gyűjtemény. Ötödik esztendei folyamat. VIII. kötet 128p. Sérült papírborítóval
13513.

1821 Tudományos Gyűjtemény. Ötödik esztendei folyamat. VIII. kötet 128p. Sérült papírborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1831 Kamarás és Kalocsa családok ügyében zajló perról szóló beszámoló, valamint a családok családfái. 7p. Egy oldal sérült
13514.

1831 Kamarás és Kalocsa családok ügyében zajló perról szóló beszámoló, valamint a családok családfái. 7p. Egy oldal sérült

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
1831 Hirdetések a Hazai s Külföldi Tudósításokhoz, 4 p.
13515.

1831 Hirdetések a Hazai s Külföldi Tudósításokhoz, 4 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
13516.

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1
1834 Felírás. Javallatja az Úrbéri Törvények alkotása tárgyában 1834. eszt. augusztus 28-kán költ Kegyelmes Kir. Válaszra nézve, magyar és latin nyelven, 51 p.
13517.

1834 "Felírás. Javallatja az Úrbéri Törvények alkotása tárgyában 1834. eszt. augusztus 28-kán költ Kegyelmes Kir. Válaszra nézve", magyar és latin nyelven, 51 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
3
Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.
13518.

Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1839 az Egyházi tár 13. füzete, Pest, Beimel J., papírkötésben, érdekes írásokkal
13519.

1839 az Egyházi tár 13. füzete, Pest, Beimel J., papírkötésben, érdekes írásokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1843 Pesti Hírlap 1843. december 10. 307. szám, 843-852. p. Kiadja Landerer Lajos, Szerkeszti Kossuth Lajos. Korabeli reklámokkal.
13520.

1843 Pesti Hírlap 1843. december 10. 307. szám, 843-852. p. Kiadja Landerer Lajos, Szerkeszti Kossuth Lajos. Korabeli reklámokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1848-as honvéd halotti értesítője
13521.

1848-as honvéd halotti értesítője

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság
13522.

1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1863 Üstökös, humoristico-belletrisztikus hetilap, VI. évf. XIV. kötet(,második majdnem teljes félév,) 1-12. 14-23. szám, összesen 21 szám. Bp., Emich Gusztáv-ny. Laptulajdonos és főmunkatárs: Jókai Mór. Szerkesztő: Dienes Lajos. Számos illusztrációval. Papírkötés, kissé foltos, egyébként jó állapotban, egy kivételével minden újság szignettákkal. Az első, egyben az egyik leghosszabb életű magyar élclap.
13523.

1863 Üstökös, humoristico-belletrisztikus hetilap, VI. évf. XIV. kötet(,második majdnem teljes félév,) 1-12. 14-23. szám, összesen 21 szám. Bp., Emich Gusztáv-ny. Laptulajdonos és főmunkatárs: Jókai Mór. Szerkesztő: Dienes Lajos. Számos illusztrációval. Papírkötés, kissé foltos, egyébként jó állapotban, egy kivételével minden újság szignettákkal. Az első, egyben az egyik leghosszabb életű magyar élclap.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz