Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 18

Ezüstözött teaszűrő kosárka, jelzett, 7×6 cm
11088.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,65
6,45
Régi díszes tajtékpipa, virágmotívumos faragott testtel, kopottas bőrborítású tokban, a tok jelzett (Gasparek János, Budapest, Calvin tér 5.), 11,5 cm.
11089.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,95
19,35
Elefántcsont ruhakefe (2 db), egyik sérült, grófi monogrammal, h:15 és 20 cm
11090.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,47
9,68
Robbe & Berking jelzett designer pezsgő bontó fogó. Ezüstözött nyéllel, eredeti dobozában, újszerű állapotban / Champagne Tongs in original box
11091.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22,60
25,81
Szoboszlai Gábor (?-) rézműves, népi iparművész: Juhászkampó, réz, jelzett, jó állapotban, m: 8 cm.
11092.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,95
19,35
Ezüstnyelű evőeszközök, 9 db (4 db kis villa + 4 db kis kés + 1 db tortalapát), jelzett
11093.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14,12
16,13
Szecessziós aufsatz, metszett, hámozott üveg kínálóval, rózsamintás réz talapzaton, apró karcolásokkal, m: 26 cm, d: 28 cm.
11094.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
50,85
58,06
Szecessziós ezüstözött alpakka kínálók, gravírozott nevekkel, 2 db, jelzettek, kopott, karcos, m: 6 cm, h: 12 cm.
11095.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,39
3,87
cca 1900 réz jardiniere kos fejjel, jelzés nélkül, 43×17 cm, m:11,5 cm
11096.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
33,90
38,71
Díszesen faragott címeres kínáló mitológiai jelenettel, fa, jelzés nélkül, sérült, m: 36 cm
11097.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
112,99
129,03
Antik kandalló paraván, faragott fa,sérült antik gobelinnel, belső: 46×63 cm, külső:114×74 cm
11098.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
96,05
109,68
M&B Wiener Rundbrenner átalakított petróleumlámpa, nem kiprobált, spiáter test, üveg burán apró csorba, m:60 cm
11099.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
28,25
32,26

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.