Militária

Tételek száma: 133

cca 1880 Vállszíjas tiszti tölténytáska, fa tok piros bőr borítással, oldalán ezüst fedlappal (jelzett, mesterjeggyel SH), veretek, fedelén patent rögzítésű aranyozott osztrák császári címer, kopott bőr, 15×9 cm
13379.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Bőr pisztolytáska / Leather pistol holder 20 cm
13380.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jelzett ezüstözött francia idegenlégiós tálka, Regiment Instruction Legion Etrangere felirattal, d:11 cm
13381.

Jelzett ezüstözött francia idegenlégiós tálka, "Regiment Instruction Legion Etrangere" felirattal, d:11 cm

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
13382.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
SS Totenkopf hegyivadász alakulat sapkája, sapkajelvénnyel. Igényes gyűjtői replika? / SS mountain division war cap replica?
13383.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Katonai relikvia gyűjtemény: vállap, gomb, borotva, egyéb
13384.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930-1940 Katonaélet, lengyel határőrök, Leszák Lajos főhadnagy ugratása, 10 db fotó, néhány hátoldalon feliratozva, 9x6 cm
13385.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1930-1945 8 db különféle katonai fotó, egy részük hátulján feliratozva, különböző méretben
13386.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1942 Leventelányok karácsonyi ajándékcsomagot készítenek a fronton harcoló honvédeknek, Seidner pecséttel jelzett fotólapja, felületén folt, törésnyom, 8,5x13,5 cm
13387.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1915 S.M.S. Alpha matrózának fotója, H. Soor, Pola, keményhátó fotó, 10x6 cm.
13388.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1919 Darutollas fehér katona fotója, fotólap, az egyik széle vágott, 8x13 cm.
13389.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1938-1945 Német hegyivadász fotója, fotólap, foltos, 9x14 cm.
13390.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft