Tétel

Katalógusszám:

11008.
311. Lezárult gyorsárverés
Metszetek

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
11,30 EUR, 12,90 USD

Leírás:

1868 Divatkép a Divathoz. Pest, Deutsch-féle Könyvnyomda és Kiadói Rt. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett képkeretben, paszpartuban, kis sérüléssel, 29x22 cm./ 1868 Fashion etching from Divat. Colored steelengraving, in glazed frame, in paspartu, with little damage, 29x22 cm.

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.